Responsive image

Web developer M/Ž

Ti si web developer. Pozivamo sve zainteresirane da se jave na otvoreno radno mjesto web developera u malom obrtu za računalno programiranje - KAIZEN IT.

MJESTO RADA: Pitomača
ROK PRIJAVE: 09.07.2023
BROJ RADNIH MJESTA: 1

O poslodavcu

KAIZEN IT

Razumna prilagodba radnog mjesta: DA

Tehnička rješenja:
Dizalo i/ili rampa Povećala za monitore

Radni uvjeti, mogućnosti prilagodbe radnih procesa:
Rad od kuće Premještanje Pauze radi uzimanja lijekova Prilagođena podjela rada (rad u grupi i sl.)

Mjere osposobljavanja:
Osposobljavanje slijepih zaposlenika Osposobljavanje izvan tvrtke Radni asistent (vanjski suradnik)

Mjere za podizanje svijesti:
Stvaranje uključive radne kultue

Drugi oblici rada i osposobljavanja OSI:
Poslovna suradnja s organizacijama

Opis posla:

Web page development on Wordpress platform (CSS, Javascript, Wordpress, PHP, HTML, Twig)

Taking part in code review process(analyzing code of other developers and resolving comments on your own code)

Collaboration with designers, web developers and marketing team

Testing the web page changes

Zahtjevi:

- 2 ili više godina iskustva u razvoju aplikacija
- dobro poznavanje .NET-a (bilo koji jezik)
- dobro poznavanje relacijskih baza podataka (neke od MSSQL, MySQL,PostgreSql)
- dobro poznavanje osnovnih web tehnologija (HTML, JavaScript)
- kreativnost, marljivost, samostalnost u radu te motiviranost za učenjem novih tehnologija

Pogodnosti:

Što nudimo:
- Ulaganje u obrazovanje i profesionalni razvoj
- Rad u dinamičnom i ugodnom radnom okruženju
- Rad na atraktivnim i zahtjevnim projektima
- Mogućnost napredovanja sukladno angažmanu i preuzimanju odgovornosti
- S timulativna primanja i nagrađivanje temeljem ostvarenja ciljeva
- 13. plaća, božićnica, uskrsnica, regres
- Mogućnost službenog mobitela, automobila, stanovanja